2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

PDFDrukujEmail

XXV - lecie Korony Jadów

16 czerwca 2012r. został rozegrany Turniej Piłki Nożnej Drużyn Klubowych rocznik 1999 i młodsi, z okazji XXV – lecia GKS „KORONY JADÓW”. Miejscem Turnieju było boisko szkolne w Jadowie.

IV Mazur Radzymin 1 pkt 2 : 9

Królem strzelców Turnieju został zdobywając 6 bramek Adam Wróblewski z ŁKS Łochów. Natomiast bramki dla Korony Jadów zdobyli :

• Michalik Adam – 4
  • Zaklika Konrad – 2
  • Rudnik Aleksander – 1 (najmłodszy uczestnik Turnieju)

Drużyny biorące udział w Turnieju otrzymały puchary i dyplomy, natomiast zawodnicy medale okolicznościowe. Król strzelców otrzymał statuetkę.
Zawody sędziował pan Tomasz Kowalczyk – sędzia MZPN. Nagrody wręczali : Wójt Gminy Jadów Pan Dariusz Kokoszka, Prezes GKS „Korona Jadów” Pan Andrzej Tabor oraz sędzia zawodów Pan Tomasz Kowalczyk.
W organizacji Turnieju pomagali zawodnicy Korony Jadów, Przemysław Walczuk, Piotr Rudnik, Łukasz Rudnik i Mateusz Mikulski.
Dla wszystkich były ciastka i napoje ufundowane przez Pana Mirosława Łaskę i Adama Kamińskiego, zaś Pan Krzysztof Kalinowski ufundował lody dla naszej drużyny.