1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

PDFDrukujEmail

Śniadanie u Wójta

20 czerwca 2012r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Jadowie odbyło się kolejne już, organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Jadowie, „Śniadanie u Wójta”.


Spotkanie najlepszych uczniów z władzami samorządowymi Gminy Jadów rozpoczęło się od powitania przez Panią Halinę Filemonowicz - Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury wszystkich gości: Wójta Gminy Jadów Pana Dariusza Kokoszkę, Przewodniczącego Rady Gminy Jadów Pana Rafała Rozparę, Skarbnika Gminy Jadów Panią Barbarę Wójcik oraz wszystkich Dyrektorów Szkół i Przedszkoli działających na terenie Gminy.„Śniadanie u Wójta” to bardzo ważna uroczystość w szczególności dla nagrodzonych uczniów i przedszkolaków, którzy za swoje osiągnięcia w nauce, za udział w Gminnych Konkursach Sprawności Ortograficznej dla klas III i VI oraz za osiągnięcia sportowe, z dumą odbierali Listy Gratulacyjne za wspaniałe wyniki w nauce, wręczane przez Wójta Gminy Pana Dariusza Kokoszkę, Przewodniczącego Rady Pana Rafała Rozparę oraz przez Skarbnik Gminy Panią Barbarę Wójcik.


Uroczystość rozpoczęła się od występu artystycznego uczniów Gimnazjum im. Andrzeja Zamoyskiego w Jadowie. Nasze „Małe Mazowsze” przepięknie zaśpiewało i zatańczyło kilka ludowych pieśni. Ten wpaniały spektakl powstał dzięki twórczej pracy Pań Ałły Mioduszewskiej oraz Agnieszki Śliwoskiej.
 

Jadowskie Przedszkolaki nie były dłużne, zaczynając swój występ wywołały uśmiech na twarzach publiczności, przepięknie śpiewając kilka radosnych i słonecznych piosenek np. o wszędobylskiej kozie. Przedszkolaki do występu przygotowała  Pani Dorota Łapka, której bardzo dziękujemy za włożony trud i pracę.
 

Występy artystyczne zakończył pokaz zespołu tanecznego działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Jadowie prowadzonego przez Panią Hannę Koza. Cały układ taneczny a przede wszystkim współczesna muzyka do układu, bardzo podobały się wszystkim gościom, którzy razem z nagrodzonymi „omnibusami” czynnie bawili się razem z zespołem.

Dla wszystkich uczestników gromkie brawa!!! a dla opiekunów grup artystycznych serdeczne podziękowania i gratulacje.
 

Pani Dyrektor GOK wręczyła również dyplomy i podziękowania wszystkim Dyrektorom Szkół Podstawowych, Gimnazjum oraz Przedszkoli działających na terenie Gminy, za wieloletnią współpracę i pomoc przy organizacji wszystkich uroczystości, które odbywały się od roku 1999 w Gminnym Ośrodku Kultury.
 

Wójt Gminy Pan Dariusz Kokoszka złożył wszystkim uczestnikom serdeczne życzenia, aby trud i praca jaką włożyli w dotychczasową naukę zaowocowała w przyszłości w dostaniu się na wymarzoną wyższą uczelnię. Powodzenia!!!


M.P.
 zobacz więcej zdjęć