2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

PDFDrukujEmail

XI Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Jadów

altW dniu 5.10.2017 r. na boisku szkolnym w Jadowie został rozegrany  XI Turniej  Piłki Nożnej  o Puchar Wójta Gminy Jadów dla szkół podstawowych.

alt
Królem Strzelca turnieju została : Natalia Kondruś z  SP  Jadów, strzelając 7 bramek.
Najlepszą zawodniczką: Patrycja Matera z SP Szewnica.
Najlepszy zawodnik: Klaudiusz Szczęsny z SP Myszadła.
Najlepszy bramkarz::  Kevin Tomas z ZSP Urle.

Został rozstrzygnięty, również konkurs na najlepszego żonglera. Uczestniczyło w nim po 5 zawodników  z każdej drużyny. Zwycięzca został: Mateusz Grabski z  SP  Jadów. Sędzią zawodów był: Piotr Rudnik, konkurs żonglerski poprowadził: Tadeusz Archiciński natomiast sekretariat zawodów prowadziła: Ewelina Stryjek.
  alt
Drużyny uczestniczące w Turnieju otrzymały puchary, medale, dyplomy oraz  piłki, natomiast wyróżnieni zawodnicy otrzymali puchary i dyplomy. Nagrody uczestnikom wręczył Wójt Gminy Jadów - Pan Dariusz Kokoszka oraz Tadeusz Archiciński.
  alt
Dla wszystkich uczestników były drożdżówki i oranżada. Wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni przez Pana  Wójta na XII Turniej w przyszłym roku.