1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

PDFDrukujEmail

NABÓR na wolne stanowisko pracy

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Urlach
OGŁASZA NABÓR

na wolne stanowisko pracy w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Urlach
Nazwa stanowiska – intendent stołówki szkolnej i przedszkolnej

Wymagania niezbędne:
  1. wykształcenie wyższe odpowiedniej specjalności umożliwiające wykonywanie zadań na stanowisku lub wykształcenie średnie o profilu ogólnym lub zawodowym umożliwiające wykonywanie zadań na stanowisku z minimum 2 letnim stażem pracy.
  2. biegła znajomość obsługi komputera i programów biurowych: pakiet Microsoft Office, Open Office.
  3. znajomość zasad Dobrej Praktyki Higienicznej oraz Dobrej Praktyki Produkcyjnej a zwłaszcza zasad HACCP, zasad planowania i układania jadłospisu.
  4. znajomość ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 roku o bezpieczeństwie żywności i żywienia Dz. U. Nr 171, poz. 1225).
  5. minimum 3 - miesięczny staż odbyty na stanowisku intendenta lub innym związanym z organizowaniem żywienia i przygotowywaniem jadłospisu.
  6. warunki zdrowotne umożliwiające kontakt i obrót żywnością.
Wymagania dodatkowe:
  1. znajomość ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości (Dz. U. Nr 121,poz. 591), zasad prowadzenia gospodarki magazynowej.
  2. znajomość przepisów z zakresu prawa samorządowego dotyczących stołówek szkolnych.

Zakres wykonywanych zadań:
- zakupy artykułów żywnościowych i gospodarczych do właściwego zabezpieczenia i funkcjonowania stołówki,
- prowadzenie magazynów żywnościowych, wydawanie produktów do przygotowania obiadu,
- sporządzanie dziennych raportów żywnościowych,
- prowadzenie kartotek magazynowych,
- pobieranie odpłatności za obiady i odprowadzanie ich do banku,
- przygotowywanie danych do wpłaty do banku dla rodziców dzieci przedszkolnych i nadzorowanie realizacji  wpłat
- pomoc w jadalni w czasie wydawania obiadu,
- zaopatrzenie szkoły w środki czystości i prowadzenie magazynu środków czystości
- inne zadania zlecone przez dyrektora.

Warunki pracy:

  1. wymiar zatrudnienia : 3/4 etatu (6 godziny dziennie)
  2. wynagrodzenie: zgodnie z tabela zaszeregowania
  3. umowa: na czas określony z możliwością nawiązania umowy na czas nieokreślony.
Wymagane dokumenty:
  1. list motywacyjny
  2. CV
  3. dokumenty poświadczające wykształcenie,
  4. dokumenty poświadczający wcześniejsze zatrudnienie,
  5. dokument poświadczający ujemny wynik badania na nosicielstwo pałeczek schorzeń jelitowych
  6. oświadczenie, że kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 i Nr 153, poz. 1271) w celach przeprowadzenia naboru na stanowisko.
  7. oświadczenie o niekaralności.

Powyższe dokumenty należy złożyć lub przesłać pocztą na adres: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Urlach, ul. Żwirki i Wigury 4, 05-281 Urle,  z dopiskiem „NABÓR – intendent” w terminie do 30 października 2019 roku.
Oferty, które wpłyną po terminie pozostaną bez rozpatrzenia.
Postępowanie naboru obejmuje: analizę złożonych dokumentów, rozmowy z wybranymi kandydatami.
Nadesłanych lub złożonych dokumentów nie zwracamy.
Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej szkoły oraz na tablicy informacyjnej szkoły.