1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Marek Suchocki

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Justyna Winnicka-Bayram poniedziałek, 11 kwietnia 2011


Marek Suchocki - mieszkaniec Jadowa, absolwent politologii Collegium Civitas, student podyplomowych studiów fotografii Kolegium Sztuk Pięknych UMCS w Kazimierzu Dolnym. Wystawiał swoje prace w Jadowie oraz w Częstochowie.

O swoim talencie mówi tak :
-Obraz zawsze mnie pociągał - na początku ruchomy. Od dzieciństwa chciałem kręcić filmy. Przez pewien czas nawet bardzo amatorsko się tym zajmowałem, ale jest to pasja bardzo czasochłonna - trzeba zaangażować w projekt wiele osób, nakręcić materiał, a potem jeszcze czeka kilkudniowa obróbka i montaż. Kiedy doszedłem do wniosku, że niestety nie mogę poświęcić życia dla filmu, postanowiłem zatrzymać ruchomy obraz w obiektywie - tak narodziła się moja pasja fotografii. Jeszcze w czasach szkoły podstawowej poznałem podstawy technik fotografii analogowej oraz pracy w ciemni na organizowanym przez jadowski Dom Kultury kółku fotograficznym. Wtedy traktowałem to jako hobby. Po kilkunastu latach wróciłem do fotografii na poważnie, chociaż cały czas jest to dla mnie przede wszystkim świetna zabawa.
- W moim dorobku znajdują się zdjęcia architektury, krajobrazu, zwierząt oraz roślin, a także fotografie portretowe oraz reportażowe (reportaże z imprez masowych, ważnych wydarzeń w kraju, a także reportaże ślubne).


Więcej informacji o Marku Suchockim i jego pasji na stronie www.fotograficzni.pl

Przykładowe fotografie :

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć bez zgody autora zabronione.